اینجایید: خانه » دسته‌بندی نشده

بایگانی دسته بندی ها : دسته‌بندی نشده

 • همشاگردی

  سلام همشاگردی قدیم؛ امیدوارم که حالتون خوب خوب باشه. خوب چند وقتی بود که پستی ارسال نشده بود و از قض...

 • یادآوری

  سلام امیدوارم که ماه رمضان رو به خوبی شروع کرده باشید و بتونید تا آخرش همینجوری ادامه بدید. خوب همون...

 • رمضان

  سلام امیدواریم که حالتون خوب باشه و خوش باشید. فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا را به همه شم...

 • چند خبر

  (عکس جلسه خرداد اضافه شد) سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه. خوب اول اینکه سفر دماوند ۵شنبه جمعه گذشت...

 • کوهنوردی همگانی

  سلام کم کم که داره خبرهایی از انجمن فارغ التحصیلان میاد ما هم بیشتر پست می فرستیم. خوب انجمن یک برنا...

همشاگردی

سلام همشاگردی قدیم؛ امیدوارم که حالتون خوب خوب باشه. خوب چند وقتی بود که پستی ارسال نشده بود و از قضا یه مناسبت جور شد که این پست رو ارسال کردم. یکی از دوستان هم دوره ای پیامکی شعری و طولانی بم زد، در مورد مهر و مدرسه و خاطرات گذشته که دیدم بد نیست با خوندن اون یادی از ... بیشتر بخوانید »

یادآوری

سلام امیدوارم که ماه رمضان رو به خوبی شروع کرده باشید و بتونید تا آخرش همینجوری ادامه بدید. خوب همونطور که می دونید دیدار بعدی ما ۲۴ مرداده به صرف افطاری که در این روز نیز قراره چهارمین انتخابات شورا برگزار بشه. از این رو می خواستم چندتا یادآوری کنم:         – اول اینکه ۲۴ام رو تو تقویم افطاری هاتون ... بیشتر بخوانید »

رمضان

سلام امیدواریم که حالتون خوب باشه و خوش باشید. فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا را به همه شما تبریک می گیم و امیدواریم که در این ماه روز به روز به خداوند نزدیک و نزدیک تر بشیم. در این ماه در دعاهاتو دوستانتون رو هم فراموش نکنید یا حق بیشتر بخوانید »

چند خبر

(عکس جلسه خرداد اضافه شد) سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه. خوب اول اینکه سفر دماوند ۵شنبه جمعه گذشته با حضور خوب دوستان به خوبی برگزار شد. حضور افرادی چون باقری و اسلامی و فرید معماریان (یکی از دوره هفتی های راهنمایی) و پورجمالی می تونه پدیده این سفر باشه. بازی ۳ ساعته و نیم مافیا رو هم میشه پدیده ... بیشتر بخوانید »

کوهنوردی همگانی

سلام کم کم که داره خبرهایی از انجمن فارغ التحصیلان میاد ما هم بیشتر پست می فرستیم. خوب انجمن یک برنامه کوهنوردی همگانی رو تنظیم کرده که ایشالا همین جمعه ۱۹ام خرداد برگزار می شه. در این برنامه قراره که همه دوره ها شرکت کنن از جمله دوره ما که همیشه فعال بوده و هست و خواهد بود. از این ... بیشتر بخوانید »

انجمن فارغ التحصیلان + ارشدی ها

سلام ایشالا که حالتون خوب و خوش باشه. اول اینکه سال گذشته به همت نمایندگان دوره های فارغ التحصیل “انجمن فارغ التحصیلان” تشکیل شد که پس از تصویب اساسنامه از هر دوره ۵ نفر به عنوان نمایندگان دوره در آن حضور پیدا کردند و یک نفر از آنها در شورای مرکزی که تصمیمات اجرایی تر اتخاذ می کنند قرار گرفت ... بیشتر بخوانید »

جلسه شورا + جلسه دوره ۴ اسفند + یه درخواست

سلام سالروز میلاد امام حسن عسگری علیه السلام رو خدمت همه دوستان مبارک باد امیدواریم که حالتون خوب باشه و سربلند باشید. قبل از اینکه از جلسه دوره بگم یه سری به شورا بزنیم. روز ۵شنبه ۴ اسقند قبل از جلسه دوره، جلسه شورا برگزار شد. در این جلسه مواردی بررسی شد که نتایج در زیر آمده است: ۱- بدلیل ... بیشتر بخوانید »

جلسه ۴ اسفند در محل جدید جلسات

سلام امیدواریم که دوستانی که در کنکور شرکت کردند موفق بوده باشند و بتونن به افتخارات گروه اضافه کنند. قبل اینکه در مورد برنامه جلسه بگم، دو نکته رو در رابطه با این جلسه توضیح می دم: نکته اول : همونطور که می دونید جلسه بهمن رو به خاطر دوستان بالا جابجا کردیم و قراره همین هفته برگزار کنیم. نکته ... بیشتر بخوانید »

تغییر زمان جلسه بهمن ماه

سلام ابتدا ایام الله دهه فجر رو گرامی می داریم و از این رو به دوستان تبریک و تهنیت عرض می کنیم. امیدواریم که در همه امتحاناتتون موفق بوده باشید. خوب اگه دقت کرده باشین، شاید دیده باشین که جلسه بهمن با کنکور ارشد تداخل داره و به همین خاطر دوستان درخواست کرده بودن که این زمان تغییر کنه. این ... بیشتر بخوانید »

یه درخواست + گزارش شورا + گزارش جلسه دی

سلام فرارسیدن ایام رحلت حضرت رسول، شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا علیهم السلام رو به همه دوستداران و شیعیان معصومین تسلیت عرض می کنیم. از ۵شنبه بگم که قبل از شروع جلسه، یک جلسه شورا داشتیم که خوب تصمیماتی اتخاذ شد و برنامه هایی در نظر گرفته شد که پس از بررسی  و عملیاتی شدن آنها به اطلاع ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top