اینجایید: خانه » سفرها » گزارش سفر دماوند

گزارش سفر دماوند

پیشاپیش ماه مبارک رمضان رو تبریک میگم

خوب سفر دماوند امسال هم به خوبی برگزار شد.

این سفر از 5شنبه بعد از ظهر حدود ساعت 3 شروع شد و دوستان به سمت دماوند حرکت کردن. در دماوند هم کم کم به خیل دوستان اضافه میشد. با اینکه بعد از ظهر بود و آب استخر سرد بعضی از دوستان رفتن توش و به هر حال نتونستن تحمل کنن و اومدن بیرون. خوب بساط فیفا و پِس برقرار شد و بچه ها مشغول به بازی شدن. یه آقا یه گل با تعداد زیاد هم در یکی از اتاق ها انجام شد. جای اونایی که نیومدن خالی شام الویه بود و بعد از اون آماده مافیا شدیم. بازی اول که تا نیمه های شب ادامه داشت این مافیا بود که تونست پلیس رو شکست بده نکته ی مهم در این بازی این بود که با وجود رفتن برق دماوند این بازی با قوت خود ادامه داشت. با اضافه شدن 3 نفر از بچه در نیمه شب که  با موتور! اومده بودن بازی دوم انجام گرفت و اینبار پلیس بود که تونست مافیا رو شکست بده. دوستان نماز صبح رو خوندن و بعضی هاشون خوابیدن.

صبح ساعت 9 صبحانه سرو شد و بساط والیبال به پا شد و یه والیبال اساسی بازی کردیم و بعد از اون دوستان لخت شدن و تا 2 واترپلو حسابی بازی کردیم . در بین این واترپلو هم بلال ها رو آماده کردن و دوستان میل کردن. بعد از این همه فعالیت ناهار جوجه آماده شد و سفره و پهن کردن و نوش جان کردن.

در نهایت هم به جم و جور کردن پرداختند و نهایتا ساعت 6 این سفر به پایان رسید. بدلیل انکه بعضی ها عجله داشتن و عکس دست جمعی گرفته نشد.

از همه دوستان بخاطر شرکت در این سفر کمال تشکر رو داریم.

(تهرانی، کلانتری، تقوی، اسماعیلی، صادق محمدی، حسن منظور الاجداد، مازندرانی، موسویان، محمدی، حسینیان، غروی، صدیقیان، وهاجی، سلامی، احسانی، عبدی، نصیری، بهرانی، باقری، معماریان، توسلی، شیخ الاسلامی، اصفهانیان)

موفق و موید باشید

یاحق

نظری بنویسید

Scroll To Top