اینجایید: خانه » شورا » تسلیت ایام شهادت امام علی | گزارش مراسم افطاری (عکس) | نتیجه شمارش آرا

تسلیت ایام شهادت امام علی | گزارش مراسم افطاری (عکس) | نتیجه شمارش آرا

ایام ضربت خوردن و شهادت امام متقین، امیر المومنین حضرت علی علیه السلام بر همه شیعیان جهان تسلیت باد.

امیدواریم که حالتون خوش و نماز روزه هاتون مورد قبول خدا قرار گرفته باشه.

گزارش افطاری و انتخابات رو تقویم می کنم:

این مراسم از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه شنبه آغاز شد و دوستان کم کم اومدن. بساط والیبال راه افتاد و رفقا مشغول بازی شدن. چند تن از بچه ها با رسیدن اقلام افطاری مشغول گستراندن سفره شدن. نماز جماعت به امامت آقا کاظم منظور الاجداد انجام گرفت و دوستان روزه ی خودشون رو افطار کردن. بعد افطار و شام دوستان اومدن نمازخونه تا انتخابات آغاز بشه. در این میان شریعتمداری که از نامزدی انصراف داده بود با صدیقیان جایگزین اعلام شد. دوستان رای های خودشون رو در حین اینکه شوخی چاشنی اون بود به صندوق انداختند. نهایتا آرا با کمک دوستان شمارش شد.

در این رای گیری مجموعا ۳۶ رای (۳۳ رای کاغذی + ۲ رای تلفنی + ۱ رای پیامکی) جمع آوری شد که ۳۵ رای آن صحیح و ۱ رای باطله بود که بر اساس این آرا، پنجمین شورای دوره به ترتیب رای متشکل می شود*  از :

۱- توسلی  با ۲۹ رای

۲- شیخ الاسلامی با ۲۸ رای

۳- اصفهانیان با ۲۷ رای

۴- صادق محمدی با ۲۵ رای

۵- امیر حسین اسلامی با ۱۸ رای

دو عضر علی البدل نیز به ترتیب عبدی و صدیقیان خواهند بود.

پس از شمارش هم عکس دسته جمعی گرفته شد و این مراسم به پایان رسید.

در پایان از همه عزیزانی که در این مراسم شرکت کردند تشکر می کنیم و از اونهایی که بانی شدن، نامزد شدن چه رای اوردن و چه نه و یا به هر نحوی در برگزاری این مراسم سهمی داشتن تشکری ویژه  می کنیم.

یه تشکر دیگه از دوستانی که خیلی وقت بود ندیده بودیمشون و اومده بودن به این مراسم داریم. (جهانگیری، حسینیان نسب، کاظم منظورالاجداد، سید حسینی)

(عبدی، شریعتمداری، اسلامی، حسینیان نسب، جهانگیری، تهرانی، غفارپور، آقامیری، موسویان، باقری، معماریان، سیدحاجی، غروی، مازندرانی، صادق محمدی، سیدحسینی، جاسبی، کاظم منظورالاجداد، سلامی، جعفری، وهاجی، نگیم، صدیقیان، عطری، حسن منظورالاجداد، تقوی، محمدی، جمالی، بهرامی، شیخ الاسلامی، توسلی، اصفهانیان)

در آخر هم یه گله حسابی از اونهایی که گفته بودن میان اما نیومدن. چرا که روی اومدنشون حساب شده بود اما حتی نیومدنشون رو هم بمون خبر ندادن.

در این شب های بزرگ دوستانتون رو از دعای خیرتون بی نصیب نذارین. التماس دعا

یا علی

 

* پنجمین شورای دوره کار خود را از ماه مهر آغاز می کند و  چهارمین شورا تا پایان شهریور به کار خود ادامه می دهد.

 عکس از مراسم افطاری (برای دانلود و بزرگنمایی کلیک کنید)

نظری بنویسید

Scroll To Top