اینجایید: خانه » جلسات » گزارش جلسه شهریور | گزارش جلسه شورا | ثبت نام سفر مشهد

گزارش جلسه شهریور | گزارش جلسه شورا | ثبت نام سفر مشهد

امیدواریم روزگار بر وفق مرادتون باشه

خوب اول اینکه جلسه ۲۶ شهریور با یکمی تاخیر آغاز شد و دوستان زود و خوش موقع اومده بودن. در این جلسه به گپ دوستانه و مخصوصا در مورد سربازی و معافیت های برخی از بچه ها پرداختیم. پذیرایی پچ پچ و آبمیوه بود و از اونجایی که جلسه دیرتر شروع شد، دیرتر هم به اتمام رسید. عکسی در این جلسه گرفته نشد چون رفقا زودتر رفتن. از همه عزیزانی که در این جلسه شرکت کردن تشکر می کنیم.

(سیدحاجی، تقوی، حسن منظور الاجداد، مازندرانی، عبدی، تهرانی، صادق محمدی، حسن بیگی، شیخ الاسلامی، اصفهانیان)

دوم اینکه اولین جلسه ی شورای پنجم قبل از زمان آغاز رسمی در روز یکشنبه ۳۰ شهریور برگزار شد. در این جلسه از زحمات اعضای شورای چهارم که در این شورا نیستند یعنی آقایان شوندی و حسن بیگی تقدیر شد.

مصوبات این جلسه از قرار زیر است:

  1. آقای توسلی بعنوان رئیس شورا تعیین شد و تقسیم وظایف صورت گرفت.
  2. برنامه شش ماه دوم امسال نیز تعیین شد که در سمت راست صفحه مشاهده می کنید.
  3. سفر مشهد از ۲۹ام مهر تا ۲ آبان برگزار می شود.
  4. پیگیری سالن فوتبال و استخر

سوم اینکه سفر مشهد در تاریخ ۲۹ام مهر تا ۲ام آبان قرار داده شد و مقرر شد که اگر حداقل ۸ نفر از دوستان اعلام حضور کنند این سفر برگزار شود. محل اسکان ان شاالله در همان منزل آقای توسلی است. دوستانی که مایل به شرکت در این سفر هستند  حداکثر تا همین ۵شنبه ۳ام مهر ضمن اعلام حضور، مبلغ یکصد هزار تومان بصورت علی الحساب به کارت با مشخصات زیر بریزند تا بتونیم بلیط رو زودتر تهیه کنیم و برنامه این سفر همچون موارد گذشته لغو نشه. بجنبید! ریختید، حتما تاریخ و زمان واریز رو پیامکی به شماره دوره یا شیخ الاسلامی اعلام کنید لطفا.

شماره کارت: 6221061066425531

بانک : پارسیان

بنام: محمد حسین شیخ الاسلامی نوری

موفق و موید باشید

نظری بنویسید

Scroll To Top